Акції *

 

АКЦІЯ:  РОУТЕР У ПОДАРУНОК*

Передплати за рік користування інтернету, по тарифу - від 120грн/міс або вище та отримай РОУТЕР у подарунок (акція діє один раз на абонента).


Ми завжди піклуємось про наших клієнтів, тому намагаємось зробити кращі умови для підключення та подальшого користування. На даний момент діють такі акції:

Акція*:  Приведи друга: підходь до нас на офіс, з другом або знайомим, який підключиться до нашого інтернету, та отримай місяць у подарунок.

Акція*:  Перепідключись від іншого провайдера: при перепідключенні до нас, принесіть з собою договір з іншим провайдером або чек о сплаті та отримайте місяць у подарунок.

Акція*:  Сплати за 9 місяців: сплати одним платежем на строк від 9 місяців послуги по тарифу від 120грн/міс, та отримай місяць у подарунок (з 01.01.2022р.).

Акція*:  ТИЖДЕНЬ безкоштовного доступу: Хочете отримати ТИЖДЕНЬ безкоштовного доступу до мережі Інтернет? Отримати це дуже просто, лише потрібно:
 - підписатись на нашу сторінку у Facebook (facebook)
 - залишити відгук на 2ip.ua (2ip.ua)
 - відправити свій номер договору нам приватним повідомленням у facebook.  Твій тиждень БЕЗКОШТОВНОГО Інтернету вже чекає! :)

 * усі акції діють тільки при відсутності заборгованості, та для стандартних тарифів.
УВАГА! Акції не складаються! При виконанні спільних умов абонент може скористатись лише однією акцією.

 

  Telegram