Про нас

 

Ліцензія видана НКРЗІ  від 29.05.2013 № 06-3685/09

Адреса: Україна, Житомирська обл, м. Бердичів, вул. Здоров'я 2/40.

Про провайдера: UltraXnet надає комерційні послуги широкосмугового доступу в Інтернет і цифрового телебачення в місті Бердичів з листопада 2007 року. Високошвидкісний доступ в Інтернет і цифрове ТБ від UltraXnet. Основні особливості - комфорт і надійність послуг, що надаються. Саме завдяки цьому UltraXnet зумів за короткий час завоювати довіру користувачів.

Інтернет від UltraXnet - це висока швидкість, вигідні тарифи і безперервна робота. Завжди слушний час підключення і чуйна служба технічної підтримки.

Технологія підключення : FTTB - до будинку прокладається оптичний кабель, розводка в будинку по витій парі (Ethernet) а також FTTH - підключення в приватні будинки.
Терміни підключення : 1-2 дні з моменту залишення заявки для багатоповерхових будинків, або по домовленості для приватного сектору.

Чому нас обирають?

      5 причин, щоб підключити високошвидкісний інтернет UltraXnet

1.  Гігабітні швидкості

Якість і надійність домашнього інтернету.


2. Підключення TV

Безкоштовно, цифрова якість, мультирум.


3. Зручно

Легко сплачувати і управляти послугами в Особистому кабінеті.


4. Швидка допомога

Без вихідних і перерви на обід.


5. Безкоштовно

Підключення безкоштовне

(підключення приватного сектору та окремих комерційних об'єктів розглядається у індивідуальному порядку).

 

Порядок подання заяви на підключення.

         Для подачі заявки на підключення інтернету, Вам потрібно звернутись на офіс з паспортом, за адресою вул. Здоров'я 2/40 або залишити заявку в телефонному режимі і підписати договір при підключенні на місці.


         Оператор, провайдер не має права відмовити споживачеві в укладенні договору, за винятком таких випадків:
-  відсутність технічної можливості забезпечення доступу до телекомунікаційної мережі оператора в зазначених споживачем місцях, крім випадку, коли на оператора відповідно до рішення НКРЗІ покладено обов’язки з розвитку та надання загальнодоступних послуг;
-  заборгованість абонента перед оператором, провайдером за надані послуги, що належним чином підтверджено документально;
-  невідповідність кінцевого обладнання абонента вимогам, встановленим пунктом 20 цих Правил;
-  ненадання необхідних для укладення договору документів, передбачених цими Правилами та іншими актами законодавства.

        У разі відмови в укладенні договору оператор, провайдер повідомляє про це споживача із зазначенням причин відмови, зокрема в усній формі під час замовлення послуги, в письмовій формі на письмове звернення споживача протягом не більш як 20 календарних днів.

 

Особливості підключення.

 Любий роутер працює у нас на налаштуваннях по замовчуванню (заводські).

Рекомендації:

а) вимкніть у налаштуванні вашого обладнання використання STP, CDP, IGMP, UPNP.

б) якщо ваш пристрій не отримує значення шлюзу (наприклад деякі моделі RouterBoard зі старим ПЗ), оновить ПЗ та дозвольте отримання Add Default Route = special classes у параметрах IP / DHCP Client для отримання option 121 та/або 249 (як на малюнку), увімкніть ICMP (ping), якщо Ваш пристрій підтримує - увімкніть LLDP.

 

 Налаштування Microtik для DHCP у Xnet, Бердичів 

в) якщо Ви переплатили статичну адресу та бажаєте замінити пристрій підключення - скористайтеся власним кабінетом у нас на сайті або зверніться на офіс для очищення МАС адреси у базі або зачекайте не менше ніж 30 хвилин із відключеним мережевим кабелем.

г) УВАГА!!! ми не гарантуємо нормальну роботу інтернет через роутери не призначені для українського ринку. Купуючи роутери для китайського або американського ринку з великою вірогідністю ви будете мати проблеми із WiFi та швидкістю. Рекомендуємо модельний ряд TP-Link Archer.

 Налаштування роутера (наприклад встановити пароль на WiFi) послуга платна.

 

 

Як заміряти швидкість.

Перед контролем швидкості обов’язково перевірте комп’ютер на «віруси», наприклад за допомогою http://free.drweb.ru/cureit/ та вимкніть VPN, якщо ви користуєтеся подібними сервісами.
Ми рекомендуємо користуватися сервісом для виміру швидкості http://2ip.ua/ua . Якщо Ви бажаєте використати інший сервіс, обов’язково оберіть для тесту сервер одного з магістральних провайдерів, наприклад Lifecell, Kyiv.
Під часу заміру швидкості потрібно вимкнути всі інші програми та сервісні служби, особливо торент, антивірус, брандмауер та закрити інші вікна браузеру.
Якщо Ви користуєтеся роутером обов’язково оновить прошиву, якщо є нова на сайті виробника роутерів для Вашої моделі, та відключить усі інші пристрої від роутера, не тільки по кабелю, але і через WiFi.
Замір треба виконувати через кабель "віту пару", та бажано не на одному приладі, а на різних. Наприклад на стаціонарному комп'ютері та ноутбуку.