Про нас

 

Ліцензія видана НКРЗІ  від 29.05.2013 № 06-3685/09

Адреса: 13312, Україна, Житомирська обл, м. Бердичів, вул. Здоров'я, 2.

Про провайдера: UltraXnet надає комерційні послуги широкосмугового доступу в Інтернет і цифрового телебачення в місті Бердичеві. Високошвидкісний доступ в Інтернет і цифрове ТБ від UltraXnet. Основні особливості - комфорт і надійність послуг, що надаються. Саме завдяки цьому UltraXnet зумів за короткий час завоювати довіру користувачів.

Інтернет від UltraXnet - це висока швидкість, вигідні тарифи і безперервна робота. Завжди слушний час підключення і чуйна служба технічної підтримки.

Технологія підключення : FTTB - до будинку прокладається оптичний кабель, розводка в будинку по витій парі (Ethernet) а також FTTH - підключення в приватні будинки.
Терміни підключення : 1-2 дні з моменту оформлення заявки для багатоповерхових будинків або, по домовленості, для приватного сектору.

Мережа Інтернет (Інтернет) - глобальна електронна комунікаційна мережа, що призначена для передачі даних та складається з фізично та логічно взаємоз’єднаних окремих електронних комунікаційних мереж, взаємодія яких базується на використанні єдиного адресного простору та на використанні інтернет-протоколів, визначених міжнародними стандартами.

 

ЗАКОНИ УКРАЇНИ та інші документи

Про електронні комунікації

Про затвердження переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію

Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку електронних комунікаційних мереж.

Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язкуЧому нас обирають?

      5 причин, щоб підключити високошвидкісний інтернет UltraXnet

1.  Гігабітні швидкості

Якість і надійність домашнього інтернету.


2. Підключення TV

Безкоштовно, цифрова якість, мультирум.


3. Зручно

Легко сплачувати і керувати послугами в Особистому кабінеті.


4. Швидка допомога

Без вихідних і перерви на обід.


5. Безкоштовно

Підключення безкоштовне

(підключення приватного сектору та окремих комерційних об'єктів розглядається у індивідуальному порядку).

 

Порядок подання заяви на підключення.

         Для подачі заявки на підключення інтернету, Вам потрібно звернутись до офісу з паспортом, що знаходиться за адресою м. Бердичів, вул. Здоров'я, б. 2/40 або залишити заявку в телефонному режимі і підписати договір при підключенні.


         Оператор, провайдер не має права відмовити споживачеві в укладенні договору, за винятком таких випадків:
-  відсутність технічної можливості забезпечення доступу до телекомунікаційної мережі оператора в зазначених споживачем місцях, крім випадку, коли на оператора відповідно до рішення НКРЗІ покладено обов’язки з розвитку та надання загальнодоступних послуг;
-  заборгованість абонента перед оператором, провайдером за надані послуги, що належним чином підтверджено документально;
-  невідповідність кінцевого обладнання абонента вимогам, встановленим постачальником послуг;
-  ненадання необхідних для укладення договору документів, передбачених актами законодавства.

        У разі відмови в укладенні договору оператор, провайдер повідомляє про це споживача із зазначенням причин відмови, зокрема в усній формі під час замовлення послуги, в письмовій формі на письмове звернення споживача протягом не більш як 20 календарних днів.

 

Особливості підключення.

 Будь-який роутер працює у нас на налаштуваннях по замовчуванню (заводські).

Рекомендації:

а) вимкніть у налаштуванні Вашого обладнання використання STP, CDP, IGMP, UPNP.

б) увімкніть ICMP (ping), якщо Ваш пристрій підтримує - увімкніть LLDP.

в) якщо Ви передплатили статичну адресу та бажаєте замінити пристрій підключення - скористайтеся власним кабінетом у нас на сайті або зверніться до офісу для очищення МАС адреси у базі, або зачекайте не менше ніж 30 хвилин із відключеним мережевим кабелем.

г) УВАГА!!! Ми не гарантуємо нормальну роботу інтернет через роутери не призначені для українського ринку. Купуючи роутери для китайського або американського ринку з великою вірогідністю Ви будете мати проблеми із WiFi та швидкістю. Рекомендуємо модельний ряд TP-Link Archer.

 Послуга налаштування роутера (наприклад встановити пароль на WiFi) є послуга платна.

 

 

Як заміряти швидкість.

Перед контролем швидкості обов’язково перевірте комп’ютер на «віруси», наприклад за допомогою https://zillya.ua/zillya_antivirus та вимкніть VPN, якщо ви користуєтесь подібними сервісами.
Ми рекомендуємо користуватись сервісом для виміру швидкості http://2ip.ua/ua . Якщо Ви бажаєте використати інший сервіс, обов’язково оберіть для тесту сервер одного з магістральних провайдерів, наприклад Lifecell, Kyiv.
Під часу заміру швидкості потрібно вимкнути всі інші програми та сервісні служби, особливо торент, антивірус, брандмауер та закрити інші вікна браузеру.
Якщо Ви користуєтесь роутером, обов’язково оновить прошиву, якщо є нова на сайті виробника роутерів для Вашої моделі, та відключить усі інші пристрої від роутера, не тільки по кабелю, але і через WiFi.
Замір треба виконувати через кабель "віту пару", та бажано не на одному приладі, а на різних. Наприклад на стаціонарному комп'ютері та ноутбуку.