Про нас

 

Ліцензія видана НКРЗІ  від 29.05.2013 № 06-3685/09

Адреса: Україна, Житомирська обл, м. Бердичів, вул. Здоров'я 2/40.

Про провайдера: UltraXnet надає комерційні послуги широкосмугового доступу в Інтернет і цифрового телебачення в місті Бердичів з листопада 2007 року. Високошвидкісний доступ в Інтернет і цифрове ТБ від UltraXnet. Основні особливості - комфорт і надійність послуг, що надаються. Саме завдяки цьому UltraXnet зумів за короткий час завоювати довіру користувачів.

Інтернет від UltraXnet - це висока швидкість, вигідні тарифи і безперервна робота. Завжди слушний час підключення і чуйна служба технічної підтримки.

Технологія підключення : FTTB - до будинку прокладається оптичний кабель, розводка у будинку по витій парі (Ethernet) а також підключення в приватні будинки.
Терміни підключення : 1-2 дні з моменту залишення заявки

Чому нас обирають?

      5 причин, щоб підключити високошвидкісний інтернет UltraXnet

1.  Гігабітні швидкості

Якість і надійність домашнього інтернету.


2. Підключення Divan-TV

Безкоштовно, цифрова якість, мультирум.


3. Зручно

Легко сплачувати і управляти послугами в Особистому кабінеті.


4. Швидка допомога

Без вихідних і перерви на обід.


5. Безкоштовно

Підключення безкоштовне

(підключення приватного сектору та окремих комерційних об'єктів розглядається у індивідуальному порядку).


 
         Для подачі заявки на підключення інтернету, Вам потрібно звернутись на офіс з паспортом, за адресою вул. Здоров'я 2/40 або залишити заявку в телефонному режимі і підписати договір при підключенні на місці.


         Оператор, провайдер не має права відмовити споживачеві в укладенні договору, за винятком таких випадків:
-  відсутність технічної можливості забезпечення доступу до телекомунікаційної мережі оператора в зазначених споживачем місцях, крім випадку, коли на оператора відповідно до рішення НКРЗІ покладено обов’язки з розвитку та надання загальнодоступних послуг;
-  заборгованість абонента перед оператором, провайдером за надані послуги, що належним чином підтверджено документально;
-  невідповідність кінцевого обладнання абонента вимогам, встановленим пунктом 20 цих Правил;
-  ненадання необхідних для укладення договору документів, передбачених цими Правилами та іншими актами законодавства.

        У разі відмови в укладенні договору оператор, провайдер повідомляє про це споживача із зазначенням причин відмови, зокрема в усній формі під час замовлення послуги, в письмовій формі на письмове звернення споживача протягом не більш як 20 календарних днів.

        Особливості підключення:

а) вимкніть у налаштуванні вашого обладнання використання STP, CDP, IGMP, UPNP.

б) якщо ваш пристрій не отримує значення шлюзу (наприклад деякі моделі RouterBoard), оновить ПЗ та дозвольте отримання Add Default Route = special classes у параметрах IP / DHCP Client для отримання option 121 та/або 249 (як на малюнку), якщо Ваш пристрій підтримує - увімкніть LLDP.

в) якщо Ви переплатили статичну адресу та бажаєте замінити пристрій підключення - скористайтеся власним кабінетом у нас на сайті або зверніться на офіс для очищення МАС адреси у базі або зачекайте не менше ніж 30 хвилин із відключеним мережевим кабелем.

 

 Налаштування Microtik для DHCP у Xnet, Бердичів